fbpx

סוכך לחלונות הבית​

סוכך לחלונות הבית הינו סוכך חשמלי ממונע ואוטומטי הנבנה בצורה ייעודית ומותאמת לחלונות הבית בצורה מושלמת. הסוכך מאפשר מניעת חדירה סגירה מלאה או חלקית של קרני שמש לכל חדר בבית

סוכך לחלונות הבית​ הוא פתרון נוח ויעיל למניעת חדירת קרני השמש לחדרי הבית במשך היום.

הסוכך מאפשר בשליטה פשוטה ונוחה מניעת חדירה מלאה או חלקית של קרני השמש בעוד הנוף מהחלון נשאר כמעט זהה למראה.

מהו סוכך לחלונות הבית?

סוכך לחלונות הבית הוא סוכך הנבנה לפי מידות מדויקות, חומרי גלם, פונקציוניליות, ויזואליות ועיצוב המותאם באופן ייעודי לחלון בביתך.

הסוכך יכול להיות חשמלי ואף אוטומטי לשליטה מלאה מאפליקציה או ידני ופשוט יותר, תלוי במיקום וכמובן בעלות הסוכך. 

ייעוד הסוכך לחלונות הבית

סוכך לחלונות הבית הוא פתרון נוח, יעיל דקורטיבי, פונקציונלי וייעודי למיגון מושלם מפני קרני השמש המזיקות החודרות לחדרים בבית.

המטרה הכללית של הסוכך הוא לספק את האפשרות המושלמת לשימוש באזור חם בבית בחדר או באזור ספציפי בבית.

 ישנן סיבות רבות מדוע כדאי לכם להשיג לחלונות הבית שלכם והנה כמה:

הגנה ייעודית מפני קרני השמש

היתרון הברור ביותר שיש לסוכך לחלונות הבית הוא בכך שהוא מספק צל ייעודי מקרני השמש והופך את כלל האזור לנעים יותר לשהות ממושכת לאורך כל שעות היום.

קרני השמש המזיקות נמצאות לצידנו מרבית השנה במיוחד בארץ ישראל. על מנת להגן על עצמינו ועל משפחתינו בצורה אופטימלית וללא חשש מנזקים ארוכי טווח לעורנו סוכך לחלונות הבית הוא בהחלט פתרון שאנו צריכים לשקול לאזורים החמים בבית שלנו.

שליטה מותאמת אישית

הסוכך לחלונות הבית מותאם לשליטה קלה במיוחד וניתן להתאמה מלאה לצרכי המשתמש, באמצעות אפליקציה ייעודית למכשירים חכמים או שלט, ניתן לייצר אוטומציות מרובות ואף לשלוט על זמני הפתיחה והסגירה בצורה אוטומטית לחלוטין!

הסוכך חושף את קרני השמש בלחיצת כפתור בדיוק מושלם לנוחיותכם. בין אם אתם רוצים ליהנות מהשמש או ליצור מעט צל, סוכך לחלונות הבית הופך כל אזור למקום נוח בכל עת בכל שעה ובכל מצב.

איכות החומרים

החלק החשוב ביותר בכל תוסף קבוע לאורך זמן הוא איכות החומרים ואיכות הבנייה.

הסוככים שלנו נבנים מחומרים עמידים בפני קורוזיה נפתחים או נסגרים בעדינות וללא רעש וניתנים באחריות מלאה ל5 שנים

עיצוב בהתאמה אישית

סוכך המותאם לחלונות ללא ספק יביא נגיעה דקורטיבית מיוחדת לכל אזור בבית שלכם ויספק הגנה מהימנה מפני השמש וקרניה המזיקות.

מרכז ההצללות דואגים לפתרונות הצללה כבר מעל 45 שנים ואנו יודעים לבצע את המחקר המתאים, ההתאמה הנכונה והעיצוב במיוחד עבורך על מנת שתקבל תמיד את התמורה הטובה ביותר עבור הכסף שלך.

מרכז ההצללות מבית נירוסטה סנטר

אנו במרכז ההצללות דואגים לפתרונות הצללה כבר מעל 45 שנים, תנו לניסיון שלנו להדריך אתכם במציאת פתרון ההצללה המושלם למרפסת שלכם.

אנו מספקים סוככים חשמליים וידניים מהאיכותיות ביותר בשוק, כל סוכך נבנה ע״י העובדים המקצועיים שלנו ובכך אנו דואגים לאיכות המוצר מרגע הייצור עד סיום ההתקנה.

לסוככים אפשרויות רבות והם הופכים פופולאריות יותר משנה לשנה, בעזרתם ניתן בקלות לספק את כל צרכי הצללת הבית שלכם ולהפוך כל חדר למקום המועדף הבא עליכם.

  • סוכך מגדיל את משך הזמן שתוכלו לבלות בפנים במהלך היום.
  • ניתן לעצב את הסוכך כאוות נפשכם.
  • סוכך מאפשר בטחון מפני קרני השמש המזיקות
  • ניתן לפתוח ולסגור את הסוכך בלחיצת כפתור.
  • כל סוכך נבנה מחומרים איכותיים העמידים לאורך שנים.

בעת רכישת פרגולה לחצר חשוב לבדוק על הסוגים השונים של הפרגולות ולהבין את השוני ביניהם. הסיבה לכך שאנשים לרוב לא בדיוק מבינים בסוגים השונים הן של החומרים והן של סוג הבנייה שניתן לייצר ולספק. רק אחרי שכל המידע על הפרגולות לחצר התקבל ניתן לבחור את הפרגולה המתאימה. אם אתם רוצים לקבל מידע נוסף ולהבין עוד על הפרגולות השונות אתם יכולים ליצור איתנו קשר ולקבל את המידע החשוב והרלוונטי ביותר.

כמובן הזמן תלוי בכמות החלונות בבית שתרצו להצליל ובסוג הסוכך (סוכך חשמלי אוטומטי ייקח מעט יותר זמן מסוכך ידני פשוט). 

לאחר התאמת המידות לחלון המבוקש וייצור התבנית המתאימה עבורו אנו נגיע עם כל הציוד המתאים לאחר התאמה מלאה של הסוכך לחלון, לפי המידות המדוייקות ואף אסטרטגיית הבנייה הנכונה ביותר לאזור.

כמובן!, מרכז ההצללות מבית נירוסטה סנטר הינו בפריסה ארצית. אנו נשלח את המקצוענים שלנו עד לסף ביתכם על מנת לספק את הפתרון המושלם כל פעם מחדש.

שלח לנו הודעה

שלח לנו הודעה ונדאג לחזור אלייך עד 24 שעות.

Scroll to Top
לשיחה עם נציג