fbpx

סוכך לעסק

סוכך לעסק הינו סוכך הנבנה לפי מידות מדויקות בחירות חומרים ועיצוב המותאם ויזואלית ופונקציונלית  לאזור המיועד להצללה בעסק 

סוכך לעסק הוא פתרון נוח ויעיל למניעת חדירת קרני השמש או הגשם ללקוחות העסק במשך כל השנה.

  • סוכך מאפשר הגנה מפני השמש ללקוחות לעסק.
  • סוכך מותאם אישית מאפשר תאורה לעסק בלילה.
  • סוכך מאפשר מחסה בעסק מפני הגשם.

מהו סוכך לעסק?

סוכך לעסק הוא סוכך הנבנה לפי מידות מדויקות, חומרי גלם, פונקציוניליות, ויזואליות ועיצוב המותאם באופן ייעודי וללא תבנית מוגדרת מראש לאזור החיצוני בבית העסק או במשרד המיועד להצללה. 

ייעוד הסוכך לעסק

סוכך לעסק הוא פתרון נוח, יעיל דקורטיבי, פונקציונלי וייעודי למיגון מושלם מפני קרני השמש המזיקות החודרות לעסק.

המטרה הכללית של הסוכך לעסק הוא לספק את האפשרות המושלמת לשימוש באזור שאינו מתאים לשימוש עקב בעיות מזג האוויר במרחב החדר או האזור בבית ובעסק.

סוכך לעסק הוא בעל יתרונות רבים ויכול לשנות ולשפר את כל המראה של המרחב החיצוני בעסק שלך ולהרחיב אותו לשימוש ממושך במשך כל שעות היום.

 ישנן סיבות רבות מדוע כדאי לכם להשיג סוכך לעסק שלכם והנה כמה:

הגנה ייעודית מפני קרני השמש

היתרון הברור ביותר שיש לסוכך לעסק הוא בכך שהוא מספק צל ייעודי מקרני השמש והופך את כלל האזור לנעים יותר לשהות ממושכת לאורך כל שעות היום.

קרני השמש המזיקות נמצאות לצידנו מרבית השנה במיוחד בארץ ישראל. על מנת להגן על לקוחותינו בצורה האופטימלית וללא חשש מנזקים לעור סוכך לעסק הוא בהחלט פתרון שאנו צריכים לשקול לאזורים החמים בעסק שלנו.

שליטה מותאמת אישית

הסוכך לעסק מותאם לשליטה קלה במיוחד וניתן להתאמה מלאה לצרכי המשתמש, באמצעות אפליקציה ייעודית למכשירים חכמים או שלט, ניתן לייצר אוטומציות מרובות ואף לשלוט על זמני הפתיחה והסגירה בצורה אוטומטית לחלוטין!

הסוכך חושף את קרני השמש בלחיצת כפתור בדיוק מושלם לנוחיותכם. בין אם לקוחותיכם רוצים ליהנות מהשמש או ליצור מעט צל, סוכך לעסק הופך כל אזור למקום נוח בכל עת בכל שעה ובכל מצב.

איכות החומרים

החלק החשוב ביותר בכל תוסף קבוע לאורך זמן הוא איכות החומרים ואיכות הבנייה.

הסוככים שלנו נבנים מחומרים עמידים בפני קורוזיה נפתחים או נסגרים בעדינות וללא רעש וניתנים באחריות מלאה ל5 שנים

עיצוב בהתאמה אישית

סוכך ללא ספק יביא נגיעה דקורטיבית מיוחדת לכל אזור בעסק שלכם ויספק הגנה מהימנה מפני השמש וקרניה המזיקות.

מרכז ההצללות דואגים לפתרונות הצללה כבר מעל 45 שנים ואנו יודעים לבצע את המחקר המתאים, ההתאמה הנכונה והעיצוב במיוחד עבורך על מנת שתקבל תמיד את התמורה הטובה ביותר עבור הכסף שלך.

מרכז ההצללות מבית נירוסטה סנטר

אנו במרכז ההצללות דואגים לפתרונות הצללה כבר מעל 45 שנים, תנו לניסיון שלנו להדריך אתכם במציאת פתרון ההצללה המושלם למרפסת שלכם.

אנו מספקים סוככים חשמליים וידניים מהאיכותיות ביותר בשוק, כל סוכך נבנה ע״י העובדים המקצועיים שלנו ובכך אנו דואגים לאיכות המוצר מרגע הייצור עד סיום ההתקנה.

לסוככים אפשרויות רבות והם הופכים פופולאריות יותר משנה לשנה, בעזרתם ניתן בקלות לספק את כל צרכי הצללת הבית שלכם ולהפוך כל חדר למקום המועדף הבא עליכם.

  • סוכך מגדילה את משך הזמן שתוכלו לבלות בפנים בזמן היום.
  • ניתן לעצב את הסוכך כאוות נפשכם.
  • סוכך מאפשר בטחון מפני קרני השמש המזיקות
  • ניתן לפתוח ולסגור את הסוכך בלחיצת כפתור.
  • כל סוכך נבנה מחומרים איכותיים העמידים לאורך שנים.

בעת רכישת פרגולה לחצר חשוב לבדוק על הסוגים השונים של הפרגולות ולהבין את השוני ביניהם. הסיבה לכך שאנשים לרוב לא בדיוק מבינים בסוגים השונים הן של החומרים והן של סוג הבנייה שניתן לייצר ולספק. רק אחרי שכל המידע על הפרגולות לחצר התקבל ניתן לבחור את הפרגולה המתאימה. אם אתם רוצים לקבל מידע נוסף ולהבין עוד על הפרגולות השונות אתם יכולים ליצור איתנו קשר ולקבל את המידע החשוב והרלוונטי ביותר.

שלח לנו הודעה

שלח לנו הודעה ונדאג לחזור אלייך עד 24 שעות.

Scroll to Top
לשיחה עם נציג