fbpx

סוככים בעיצוב אישי​

סוכך בעיצוב אישי הינו סוכך לבית או לעסק הנבנה לפי מידות מדויקות בחירות חומרים ועיצוב המותאם ויזואלית ופונקציונלית  לאזור המיועד להצללה 

האם אתם מחפשים דרך יעילה לשפר את איכות חווית המגורים שלכם? האם השמש מנטרלת לכם אזורים שלמים בבית במהלך היום? האם אתם מחפש מקלט מהשמש בתוך העסק שלך?

ובכן, יש פתרון קל והוא אף מכסה את שלושת הפרמטרים ואף הרבה יותר – הוסף סוכך בעיצוב מותאם אישית לפנים הבית או לעסק שלכם עוד היום!

מהם סוככים בעיצוב אישי?

סוכך בעיצוב אישי הינו סוכך לבית או לעסק הנבנה לפי בחירת מידות מדויקות, חומרי גלם, פונקציוניליות, ויזואליות ועיצוב המותאם באופן ייעודי וללא תבנית מוגדרת מראש לאזור הפנימי או החיצוני בבית או במשרד המיועד להצללה. 

ייעוד הסוכך בעיצוב אישי

סוכך בעיצוב אישי הוא פתרון נוח, יעיל דקורטיבי, פונקציונלי וייעודי למיגון מושלם מפני קרני השמש המזיקות החודרות לבית.

המטרה הכללית של הסוכך בעיצוב אישי הוא לספק את האפשרות המושלמת לשימוש באזור שלא היה בשימוש נרחב עקב בעיות מזג האוויר במרחב החדר או האזור בבית ובעסק.

סוכך בעיצוב אישי הוא בעל יתרונות רבים ויכול לשנות ולשפר את כל המראה של המרחב הפנימי בבית שלך ולהרחיב אותו לשימוש ממושך במשך כל שעות היום.

 ישנן סיבות רבות מדוע כדאי לכם להשיג סוכך בעיצוב אישי והנה כמה:

הגנה ייעודית מפני קרני השמש

היתרון הברור ביותר שיש לסוכך בעיצוב אישי הוא בכך שהוא מספק צל ייעודי מקרני השמש והופך את כלל האזור לנעים יותר לשהות ממושכת לאורך כל שעות היום.

קרני השמש המזיקות נמצאות לצידנו מרבית השנה במיוחד בארץ ישראל. על מנת להגן על גופנו בצורה האופטימלית וללא חשש מנזקים לעור סוכך בעיצוב אישי הוא בהחלט פתרון שאנו צריכים לשקול לאזורים החמים בבית או בעסק שלנו.

שליטה מותאמת אישית

הסוכך בעיצוב אישי מותאם לשליטה קלה במיוחד וניתן להתאמה מלאה לצרכי המשתמש, באמצעות אפליקציה ייעודית למכשירים חכמים או שלט, ניתן לייצר אוטומציות מרובות ואף לשלוט על זמני הפתיחה והסגירה בצורה אוטומטית לחלוטין!

*הסוכך ניתן להתאמה ספציפית לשבתות

הסוכך חושף את קרני השמש בלחיצת כפתור בדיוק מושלם לנוחיותכם. בין אם אתם רוצים ליהנות מהשמש או ליצור מעט צל, סוכך בעיצוב אישי הופך כל אזור למקום נוח להירגע בו בכל עת בכל שעה ובכל מצב.

איכות החומרים

החלק החשוב ביותר בכל תוסף קבוע לאורך זמן הוא איכות החומרים ואיכות הבנייה.

הסוככים שלנו נבנים מחומרים עמידים בפני קורוזיה נפתחים או נסגרים בעדינות וללא רעש וניתנים באחריות מלאה ל5 שנים

עיצוב בהתאמה אישית

סוכך בעיצוב אישי ללא ספק יביא נגיעה דקורטיבית מיוחדת לכל אזור בביתכם או בעסק ויספק הגנה מהימנה מפני השמש וקרניה המזיקות.

מרכז ההצללות דואגים לפתרונות הצללה כבר מעל 45 שנים ואנו יודעים לבצע את המחקר המתאים, ההתאמה הנכונה והעיצוב במיוחד עבורך על מנת שתקבל תמיד את התמורה הטובה ביותר עבור הכסף שלך.

מרכז ההצללות מבית נירוסטה סנטר

אנו במרכז ההצללות דואגים לפתרונות הצללה כבר מעל 45 שנים, תנו לניסיון שלנו להדריך אתכם במציאת פתרון ההצללה המושלם למרפסת שלכם.

אנו מספקים סוככים חשמליים וידניים מהאיכותיות ביותר בשוק, כל סוכך נבנה ע״י העובדים המקצועיים שלנו ובכך אנו דואגים לאיכות המוצר מרגע הייצור עד סיום ההתקנה.

לסוככים אפשרויות רבות והם הופכים פופולאריות יותר משנה לשנה, בעזרתם ניתן בקלות לספק את כל צרכי הצללת הבית שלכם ולהפוך כל חדר למקום המועדף הבא עליכם.

  • סוכך מגדיל את משך הזמן שתוכלו לבלות בפנים בזמן היום.
  • ניתן לעצב את הסוכך כאוות נפשכם.
  • סוכך מאפשר בטחון מפני קרני השמש המזיקות
  • ניתן לפתוח ולסגור את הסוכך בלחיצת כפתור.
  • כל סוכך נבנה מחומרים איכותיים העמידים לאורך שנים.

בעת רכישת פרגולה לחצר חשוב לבדוק על הסוגים השונים של הפרגולות ולהבין את השוני ביניהם. הסיבה לכך שאנשים לרוב לא בדיוק מבינים בסוגים השונים הן של החומרים והן של סוג הבנייה שניתן לייצר ולספק. רק אחרי שכל המידע על הפרגולות לחצר התקבל ניתן לבחור את הפרגולה המתאימה. אם אתם רוצים לקבל מידע נוסף ולהבין עוד על הפרגולות השונות אתם יכולים ליצור איתנו קשר ולקבל את המידע החשוב והרלוונטי ביותר.

שלח לנו הודעה

שלח לנו הודעה ונדאג לחזור אלייך עד 24 שעות.

Scroll to Top
לשיחה עם נציג